SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Stop 7165350
nr 716 5350
Stop
Tenn, 1839
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 september 2011
kl 17:36:00
150 kr
Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Firma Svenskt Tenn
Stop
Kondition: slitage, skador
nr 716 5350
Stop
Tenn, 1839
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 200 kr |
måndag 26 september 2011 |
Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn